Extraliga U14 - skupina A | extraliga | 05.02.2017 10:00

DOMÁCÍ88
Kondoři Liberec
HOSTÉ46
Hala: ZŠ

Nedělní utkání proti hráčům z Liberce jsme kontrolovali od samého začátku. Po vlažné první čtvrtině přišla čtvrtina druhá, ve které jsme zcela dominovali a o osudu utkání bylo rozhodnuto již v jeho polovině. Liberečtí se snažili, ale skvěle hrající domácí hráči nedopustili žádnou dramatickou koncovku a díky velmi vyrovnané lavičce, kdy se všichni prosadili a agresivně bránili, jsme zápas dovedli do zcela jasného skóre 88:46 a potvrdili jsme vzrůstající formu.

Body v utkání: Sapaly Nathan 17, Benák 16, Fišera 13, Studnický 12, Svoboda 9, Vomáčka 7, Sapaly Nikola 6, Zdobinský 4, Brož a Lorenz 2, TH: 28/12, čtvrtiny: 18:12, 31:5, 18:17, 21:12