Kvalifikace NF | Národní finále | 09.04.2017 9:00

DOMÁCÍ44
Ml. minižáci U12
HOSTÉ79
Hala:

V neděli 9.4. jsme sehráli na kolínské půdě druhé, rozhodující kolo o postup na Národní finále U12. K utkání odcestovalo 16 hráčů, kteří během dvou utkání dostali svou herní příležitost. Nejlepším hráčem v obou utkáních byl Jan Střítežský, střelecky se nejvíce prosadil Adam Kolář.

V prvním utkání až na herní výpadek ve druhé čtvrtině (prohra 15:12), jsme kolínský tým snadno přehráli, kdy jsme byli lepší ve všech činnostech a pro nás potřebná třetí výhra se narodila již v tomto utkání. V celé kvalifikaci jsme neprohráli ani jediné utkání a postup na Národní finále je pro náš tým zasloužený. Našemu týmu, všem klukům děkujeme za odvedené výkony, které nás posunuly mezi 12 týmů v republice, na Národní finále.

Body: Jan Střítežský 16, Adam Kolář 13, Sebastian Křemen 10, Ondřej Snop 10, Jakub Černý 7, Ríša Dittrich 5, Adam Adamec 4, David Hájek 4, Adam Ryl 4, Lukáš Najman 2, Jan Jakubal 2, Tomáš Dohnal 2, čtvrtiny: 7:19, 15:12, 9:28, 13:20