Základní část | extraliga | 22.10.2017 0:00

DOMÁCÍ79
NH Ostrava
HOSTÉ59
Hala: ZŠ, Nymburk

V nedělním zápase družstev, které doposud nevyhráli jsme předvedli konečně lepší basketbal, který bychom samozřejmě ještě vylepšený, chtěli produkovat po zbytek sezony. Větší nasazení od prvních minut a slušná obrana nás dostali v první polovině do vedení, které jsme po velké přestávce dokázali ještě více navýšit. Pořád je ale spousta věcí, na které je potřeba pracovat a výrazně je zlepšit. Vzhledem k tomu, že v družstvu je hodně nových hráčů, kteří nemají s extraligou velké zkušenosti, bude ještě nějakou dobu trvat než se přizpůsobí rychlejšímu a agresivnějšímu basketbalu.

Body: Valentíny 32, Holoubek 13, Zavadil 11, Srník 8, Rylich 6, Musil 4, Kábrt 3, Mráz 2 Fauly:  13:18, Trojky:  3:4, TH:  25/18 : 12/9, čtvrtiny: 24:18, 19:18, 24:3, 12:20