Základní část | extraliga | 19.11.2017 0:00

DOMÁCÍ79
BK Loko Plzeň
HOSTÉ63
Hala: ZŠ, Nymburk

Nedělní zápas jsme přivítali soupeře z Plzně, který jako jediný ještě v soutěži nevyhrál. Bohužel i tak hráči k utkání přistoupili. V 1. poločase snad jen úvodních 10 minut sneslo měřítko slušné hry. Zbytek poločasu bohužel domácí družstvo odehrálo bez nasazení, což při dosavadních výsledcích je nepochopitelné. Ve 3. čtvrtině ale nastoupili jiní domácí a odpovídajícím nasazením v obraně získalo několik míčů a výrazně soupeři odskočilo. V závěru soupeř proměnil několik trojkových střel a snížil tak výrazné vedení na přijatelný výsledek.

Body: Valentíny 31, Holoubek 14, Musil 9, Snop 8, Zavadil 7, Rylich 4, Wágner 2, Mráz 2, Srník 2 Fauly:  15:22, Trojky:  6:7, TH:  33/19 : 22/7, čtvrtiny: 24:12, 10:12, 26:12, 17:27