Základní část | extraliga | 03.12.2017 0:00

DOMÁCÍ83
Kadeti U17A
HOSTÉ57
Hala:

Nedělní utkání v Praze na Sokole Pražském proti dalšímu soupeři bylo těžkou zkouškou. Sokol Pražský prohrál zatím pouze jeden zápas v dosavadní extralize. Celou první polovinu utkání jsme dokázali držet krok se silným soupeřem a to díky slušnému obranému doskoku a zastavování rychlého protiútoku. Dokázali jsme pokrýt i hru pod koš domácího družstva, kde měl soupeř výškovou převahu. To vše se nám, ale nepovedlo v úvodních 3 minutách druhé půle, kdy nám soupeř odskočil na rozdíl 15 bodů. Vzhledem k velkému počtu útočných doskoků soupeře, který je dokázal využít ke skórování, nebyla šance na lepší výsledek. V posledních utkáních máme dobré úseky, většinou poločas, ale nedokážeme vydržet ve stejné koncentraci celý zápas.

Body: Zavadil 16, Holoubek 12, Rylich 8, Mráz a Srník 6, Snop 5, Wágner 4 Fauly:  19:21, Trojky:  0:2, TH:  22/9 : 11/5, čtvrtiny: 22:17, 16:17, 22:10, 23:13