Základní část | extraliga | 24.03.2018 0:00

DOMÁCÍ80
Sokol Pražský
HOSTÉ84
Hala: ZŠ, Nymburk

Poslední 2 zápasy základní části jsme odehráli na domácí palubovce proti adeptům na zlatou medaili a z toho v pátek večer to byl Sokol Pražský. Zápas byl od úvodních minut velmi bojovný, na soutěž kadetů možná až nezvykle fyzický, ale i my jsme se tomu dokázali přizpůsobit. Celé utkání bylo poměrně vyrovnané, i když v poslední čtvrtině mělo navrch družstvo hostů. Obrovskou bojovností jsme se ale v poslední minutě dostali na dostřel a soupeř se musel do poslední chvíle bát o výsledek. Naši hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a i sami musí cítit, že výkon družstva jde nahoru a je příslibem před následujícím play-off.

Body: Rylich 17, Holoubek 17, Musil 14, Valentíny 12, Snop 9, Mráz 6, Wágner 3, Srník 2 Fauly:  23:21, Trojky: 10:9, TH:  21/16 : 34/17 čtvrtiny: 21:25, 19:17, 12:22, 28:20